Jaké jsou možnosti potisku

Druhy potisku

  • Sublimační plnobarevný tisk
  • Sublimační plnobarevný tisk na bílý podklad
  • Reflexní text (tvary)
  • Reflexní text (tvary) s podkladem
  • Potisk sítotiskem - připravujeme

Na většinu běžných potisků se využívá již představená technologie sublimace přímo do materiálu reflexní vesty (či jiného typu oblečení). Tiskneme černě i barevně bez rozdílu v ceně, počet barev takto nerozhoduje. Tisk na barevný podklad má svá omezení, viz barevný vzorník. Pokud je požadavek na 100% dosažený všech barevných odstínů, lze tisk provést na speciální bílou folii, která je pak na reflexní vestu nažehlena.

Další variantou je reflexní potisk, který má stejné vlastnosti jako reflexní pruhy samotné vesty. Jedná se o speciální nažehlovací reflexní folii, ze které je možno vyřezat písmena pro text a případně jednoduché tvary. Tento způsob potisku je možné kombinovat s barevnými podklady.

Druhy potisku na reflexní vestu

Oblasti potisku

  1. nad reflexní pruhy (až 200 x 360 mm)
  2. mezi reflexní pruhy (až 100 x 360 mm)
  3. pod reflexní pruhy (až 100 x 360 mm)
  4. přední vlevo (až 150 x 150 mm)
  5. přední vpravo (až 150 x 150 mm)
Oblasti potisku na reflexní vestu

Hlavní oblast tisku nad reflexními pruhy zadní strany vesty (a) se využívá nejčastěji a je vhodný pro umístění např. firemního loga. Do prostoru mezi pruhy (b) je vhodné tisknout jednořáddkový text např. www adresu. Spodní část vesty (c) má zhruba stejné rozměry a možnosti tisku jako prostor mezi reflexními pruhy. Zepředu na vesty tiskneme standardně do oblasti prsou na levou (d) či pravou (e) stranu. Potisk je možné umístit i jinak a v jiných rozměrech v závislosti na předchozí dohodě. Nestandardní požadavky, které jsou náročnejší na výrobu, budou kalkulovány individuálně.

Speciální nabídka dětských vest

dětské reflexní vesty s obrázkem

Chtěli byste hezkou reflexní vestu pro Vaše dítě, ale nemáte žádný námět? Nevadí, připravili jsme pro Vás speciální nabídku dětských reflexních vest s obrázkovým potiskem a jménem dítěte, stačí si vybrat. K dispozici je několik desítek obrázků pro kluky i holky a připravujeme další.

V ceně je dětská reflexní vesta s jedním obrázkovým motivem; velký obrázek se jménem dítěte na zadní straně vesty a malý obrázek se jménem na přední straně. K dostání jsou i velikosti pro nejmenší, od 1 roku! Vše najdete přehledně v této tabulce velikostí a potisků.